Nimbuzz

Nimbuzz 3.0

Gadu-Gadu, Skype, MSN, Facebook i reszta na BlackBerry

Nimbuzz to doskonały komunikator. Można za jego pomocą prowadzić rozmowy tekstowe i głosowe z użytkownikami różnych protokołów, a nawet serwisu społecznościowego Facebook. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Obsługa wielu protokołów
  • Doskonała jakość rozmów

Wady

  • Zauważalne opóźnienia

Bardzo dobry
8

Nimbuzz to doskonały komunikator. Można za jego pomocą prowadzić rozmowy tekstowe i głosowe z użytkownikami różnych protokołów, a nawet serwisu społecznościowego Facebook.

Nimbuzz to bardzo wszechstronna aplikacja. Pozwala kontaktować się ze znajomymi używającymi Gadu-Gadu, Skype, Yahoo! Messenger, Google Talk, MSN Messenger, Facebook oraz innych komunikatorów, w tym wykorzystujących protokół Jabber.

Nimbuzz posiada bardzo intuicyjny interfejs i jego obsługa nie sprawia kłopotów. Rozmowy głosowe są możliwe tylko przy podłączeniu do sieci WiFi. Pozwala to uniknąć znacznych kosztów. Jeśli korzystamy z SkypeOut, za pomocą Nimbuzz można również dzwonić na telefony stacjonarne na całym świecie. Jakość rozmów jest znakomita, niestety daje się zauważyć spore opóźnienie w docieraniu głosu do rozmówcy.

Nimbuzz to zdecydowany lider wśród komunikatorów i aplikacji VoIP. Działa bardzo stabilnie, zapewnia doskonałą jakość rozmów i wspiera najpopularniejsze protokoły.

Najczęściej pobierane Czaty i komunikatory na Blackberry

Więcej
Nimbuzz

Download

Nimbuzz 3.0

Opinie użytkowników o Nimbuzz

  • ewab100

    według ewab100

    "Nimbuzz a GaduGadu"

    Witam. Zainstalowałam Nimbuzz w wersjimobilnej 1.3.5. Nie ma tam możliwości podania swojego numeru GG i w ten sposób...   Więcej.