Nimbuzz

Nimbuzz (BB) 3.0

Gadu-Gadu, Skype, MSN, Facebook i reszta na BlackBerry

Nimbuzz to doskonały komunikator. Można za jego pomocą prowadzić rozmowy tekstowe i głosowe z użytkownikami różnych protokołów, a nawet serwisu społecznościowego Facebook. Zobacz pełny opis

Zalety

 • Obsługa wielu protokołów
 • Doskonała jakość rozmów

Wady

 • Zauważalne opóźnienia

Bardzo dobry
8

Nimbuzz to doskonały komunikator. Można za jego pomocą prowadzić rozmowy tekstowe i głosowe z użytkownikami różnych protokołów, a nawet serwisu społecznościowego Facebook.

Nimbuzz to bardzo wszechstronna aplikacja. Pozwala kontaktować się ze znajomymi używającymi Gadu-Gadu, Skype, Yahoo! Messenger, Google Talk, MSN Messenger, Facebook oraz innych komunikatorów, w tym wykorzystujących protokół Jabber.

Nimbuzz posiada bardzo intuicyjny interfejs i jego obsługa nie sprawia kłopotów. Rozmowy głosowe są możliwe tylko przy podłączeniu do sieci WiFi. Pozwala to uniknąć znacznych kosztów. Jeśli korzystamy z SkypeOut, za pomocą Nimbuzz można również dzwonić na telefony stacjonarne na całym świecie. Jakość rozmów jest znakomita, niestety daje się zauważyć spore opóźnienie w docieraniu głosu do rozmówcy.

Nimbuzz to zdecydowany lider wśród komunikatorów i aplikacji VoIP. Działa bardzo stabilnie, zapewnia doskonałą jakość rozmów i wspiera najpopularniejsze protokoły.

Nimbuzz

Download

Nimbuzz (BB) 3.0

Opinie użytkowników o Nimbuzz

 • ewab100

  według ewab100

  "Nimbuzz a GaduGadu"

  Witam. Zainstalowałam Nimbuzz w wersjimobilnej 1.3.5. Nie ma tam możliwości podania swojego numeru GG i w ten sposób ko... Więcej.

  Zredagowane 18 marca 2011